Promocje, spotkania… « Poezja, krytyka, kultura Leszek Żuliński
 

Promocje, spotkania…

6 maja miałem w Szczecinie razem z Teresą Rudowicz wspólną promocję naszych dwóch nowych tomików: Korzenia werbeny i Totamei. Pierwsze koty za płoty! I sporo wrażeń pozaliterackich, m.in. piękna Galeria Kapitańska, gdzie ta promocja się odbywała, jej wspaniałe przygotowanie, ale i samo miasto. Nigdy wcześniej nie byłem w Szczecinie i wyjechałem zachwycony!

A maj w ogóle zapowiada się ciekawie i intensywnie. Tu chcę zapowiedzieć i zaprosić Państwa na trzy kolejne  – dzień po dniu – promocje, w których biorę udział.

Po pierwsze: Związek Literatów Polskich i warszawskie Wydawnictwo Nowy Świat serdecznie zapraszają na spotkanie  poświęcone książce Piotra Kuncewicza Brama. Dziennik intymny doktora Fausta. To ostatnia książka Piotra Kuncewicza, nigdy niepublikowana, spisana z manuskryptu. O książce i Autorze opowiedzą: prof. Andrzej Gronczewski i red. Leszek Żuliński. Zapraszamy 15 maja (środa), o godz. 17.00, do auli Domu Literatury, Krakowskie Przedmieście 87/89

Po drugie: następnego dnia, 16 maja (czwartek) 2013, o godzinie 18.00 odbędzie się w Klubu Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24 w Warszawie) spotkanie z córką oraz przyjaciółmi zmarłego w marcu tego roku

JERZEGO LESZINA-KOPERSKIEGO.

Spotkanie poprowadzi Leszek Żuliński, wybrane utwory przeczyta Andrzej Ferenc, a o oprawę muzyczną zadba Jolanta Mórawska.

Po trzecie: 17 maja (piątek) o godzinie 17.00 znowu trochę literatury w auli Związku Literatów Polskich. Oto zaproszenie:

A w maju jeszcze będę miał (23.05.)  spotkanie z Czytelnikami w koszalińskim Teatrze Dialog, zaś przez kolejne dwa dni (24-25.05.) w Szczecinku z poetami tamtejszej grupy „Opal” będziemy sporo rozmawiać o poezji naszej i ich, tym razem w czteroosobowym teamie: Iza Fietkiewicz-Paszek, Beata P. Klary, Teresa Rudowicz i ja. Oj, dzieje się, dzieje! Byleśmy tylko równie intensywnie żyli, jak w poezji się pławili. Bo ona sama radości dnia nie zastąpi.

BLOG

 

Copyright © 2006-2019 www.zulinski.pl
Strona oparta na WP